Auto-serwis

kompleksowa obsługa mechaniczna

w ofercie:

W samym sercu Mokotowa, błyskawicznie zajmiemy się Twoim autem!

Pracujemy od Poniedziałku do Soboty.

Serwis: +48 608 017 634

Wszechstronny warsztat samochodowy w Warszawie

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy zajmują się kompleksową obsługą kierowców w zakresie napraw i konserwacji samochodów. Nasz warsztat samochodowy to miejsce, w którym dbamy o maksymalne bezpieczeństwo Klientów, dopieszczając wszelkie detale podczas wykonywanych czynności. Oferujemy szeroki zakres usług, wykorzystując w codziennych działaniach wiedzę, doświadczenie i profesjonalny, zaawansowany technologicznie sprzęt.

Profesjonalna diagnostyka w auto serwis DPF technologies

Wychodzimy z założenia, że likwidacja problemu wymaga szczegółowej diagnozy. Nie każda awaria czy niesprawność któregoś z podzespołów jest odczuwalna przez kierowcę. Niemniej jej zaniedbanie może doprowadzić do pogorszenia stanu technicznego całego układu, a w konsekwencji do zagrożenia na drodze. Dlatego też nasz mechanik samochodowy rozpoczyna usługę od podłączenia pojazdu do komputera. Profesjonalne oprogramowanie, oraz ogromne doświadczenie mechanika w jego obsłudze umożliwiają trafne zdiagnozowanie występujących i potencjalnych problemów.

W wyniku podłączenia pojazdu do komputera odczytujemy kody błędów, identyfikując w ten sposób problemy. Jednak jako profesjonalny serwis samochodowy w Warszawie nie ograniczamy się do likwidacji objawów. Wiedza z zakresu działania poszczególnych podzespołów oraz specyfiki współpracy między poszczególnymi układami umożliwia nam ustalenie pierwotnej przyczyny awarii poprzez analizę sekwencji kodów błędu. Mechanik samochodowy odpowiedzialny za ten etap naprawy to doskonale przeszkolony fachowiec.

Auto serwis Warszawa Mokotów – jesteśmy dla Ciebie przez 7 dni w tygodniu

Jednym z głównych obszarów naszej działalności jest wykonywanie napraw bieżących. Zdajemy sobie sprawę, jak ważna dla kierowców jest sprawność ich samochodów. Nawet kilkudniowy brak dostępu do zepsutego pojazdu powoduje duży dyskomfort. Dlatego też w naszym serwisie samochodowym wykonujemy bieżące naprawy w maksymalnie krótkim czasie. Zajmujemy się rozwiązywaniem niewielkich problemów, jak również zaawansowanych awarii wymagających większych napraw.

Warsztat samochodowy DPF technologies znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Mokotów. Lokalizacja sprawia, że bez względu na to, w której części Warszawy mieszkasz, możesz wygodnie dojechać do naszego auto serwisu.

Na miejscu zajmiemy się naprawą awarii silnika, całego układu napędowego i przeniesienia napędu, zawieszenia, układu hamulcowego, wydechowego, silnika, wymianą filtrów, regeneracją filtra cząstek stałych itd. Ze względu na zespół złożony z kilku fachowców, wieloletnie doświadczenie i doskonałe wyposażenie warsztatu samochodowego, każdy problem rozwiązujemy szybko i skutecznie.

Specjalista w zakresie regeneracji filtrów cząstek stałych (DPF)

Profesjonalne wykonanie regeneracji filtra cząstek stałych (DPF) możliwe jest jedynie w wyspecjalizowanych zakładach. Nasz auto serwis znany jest nie tylko na Mokotowie, ale również w całej Warszawie, jako specjalista w zakresie regeneracji filtra DPF.

Posiadamy fachową aparaturę, którą już setki razy wykorzystywaliśmy w celu przywrócenia pełnej sprawności tym istotnym elementom układu wydechowego. Pozytywne opinie Klientów dowodzą naszej specjalizacji w tym obszarze. Mechanik samochodowy wykonuje regenerację po przeprowadzeniu diagnostyki komputerowej w naszym auto serwisie.

Jeśli nie mieszkasz na Mokotowie lub po prostu nie masz możliwości przyjazdu do naszego warsztatu samochodowego, nic straconego. Możesz również wysłać do nas filtr DPF wymagający regeneracji, Wykonamy naprawę, po czym odeślemy do Ciebie zregenerowaną część auta bez dodatkowych kosztów.

Złożone naprawy w warsztacie samochodowym w Warszawa – Mokotów

Pomagamy w naprawach bieżących, wymagających krótkiej interwencji mechanika samochodowego, jak również w skomplikowanych, wieloetapowych naprawach. Jeżeli zmagasz się ze złożonymi problemami z działaniem skrzyni biegów, układu napędowego, silnika, układu wydechowego czy hamulców – koniecznie skontaktuj się z nami. Na podstawie wyników diagnostyki komputerowej zidentyfikujemy problemy oraz opracujemy plan naprawy. Wykonamy regenerację podzespołów w przypadkach, w których będzie to możliwe. Pozostałe wymienimy na części samochodowe najwyższej jakości.

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas na mapie