Wymiana opon

cennik wymiany opon w warszawie

Fachowy dobór opon musi w pełni uwzględniać zalecenia producentów wszystkich marek samochodów, tj. konstrukcję ogumienia, rozmiar, a także wszystkie indeksy homologacji oraz kategorie użytkowania. Montując wiele rodzajów ogumienia należy przede wszystkim zachować odpowiednią stronę montażu oraz kierunek obrotów. Przestrzeganie porządku procesu zakładania opon jest niesamowicie ważne w kontekście ich żywotności, jak i bezpieczeństwa kierowcy i jego pasażerów.

Usługa Samochody osobowe Samochody osobowe Samochody osobowe Dostawcze
Do 16 cali 17 cali Od 18 cali
Felga STAL / ALU ALU ALU STAL / ALU
Wymiana opon (zdjęcie koła, wymiana opony, wyważenie koła, założenie ) 4 szt. 70/100 zł 120 zł 140 zł 140/160 zł
Wymiana kół z wyważeniem (zdjęcie koła, wyważenie koła, założenie 4 szt. 50/70 zł 80 zł 80 zł 70/80zł
Wymiana opon typ RUN FLAT (zdjęcie koła, wymiana opony, wyważenie koła, założenie) 4 szt. X/150 zł 180 zł 180 zł -
Wymiana kół (zdjęcie koła, wyważenie, założenie) 4 szt. 50 zł 70 zł 80 zł 80 zł
Demontaż i montaż koła (1 szt.) 10 zł 20 zł 20 zł 20 zł
Demontaż i montaż opony (1 szt.) 20/30 zł 30 zł/td> 40 zł 30 zł
Uszczelnienie felgi z wyważeniem (1 szt.) 30/30 zł 40 zł 40 zł 30 zł
Wyważenie koła (1 szt.) 10 zł 20 zł 20 zł 20 zł
Naprawa opony (jeden otwór) 30 zł 40 zł 40 zł 40 zł
Wymiana opon z wyważeniem kół 4 szt.(niski profil 45,40,35,30 cali) +20zł 5 zł +20zł 5 zł +20zł 5 zł +20zł 5 zł
Wymiana wentyla podczas wymiany opon(1 szt.) 5 zł 5 zł 5 zł 5 zł
Wymiana wentyla - uszkodzony(1 szt.) 30 zł 30 zł 30 zł 30 zł
Przechowalnia kół (opona i felga) sezon 4 szt. 120 zł 120 zł 120 zł 120 zł
Utylizacja opony 1 szt. 5 zł 5 zł 5 zł 5 zł
Przechowalnia opon (sezon) 4 szt. 100 zł 100 zł 100 zł 100 zł
wymiana opon w warszawie

Serwis opon i profesjonalne usługi wulkanizacyjne

Wśród oferowanych przez nas usług zajmujemy się także wymianą opon, ich wyważaniem oraz sprzedażą. Posiadamy w swoich zasobach zarówno nowe, jak i używane ogumienie, dostępne są także felgi aluminiowe oraz stalowe. Nasi klienci mogą skorzystać z usług z zakresu geometrii kół, a także sprawdzania ich zbieżności. Wszelkie usługi wulkanizacyjne są świadczone przez naszych doświadczonych pracowników, którzy korzystają tylko i wyłącznie z najnowszych urządzeń do opon.

Nasi profesjonalni wulkanizatorzy są w stanie pomóc w wielu awaryjnych sytuacjach. Potrafią w szybki sposób usunąć każdy problem dotyczący ogumienia w samochodzie. Dokonana renowacja lub naprawa opony nigdy nie kończy się wystawieniem rachunku, lecz dokładną i kompleksową diagnostyką. Jako renomowany serwis opon nie dopuszczamy do sytuacji, aby którykolwiek z naszych klientów opuścił nasz zakład z uczuciem niepewności. Dokonamy wszelkich starań, aby wznowiona podróż była przyjemnością, a nie rozpamiętywaniem nieprzyjemnych sytuacji związanych z problemami z ogumieniem.

Jak wygląda u nas wymiana opon?

Wymiana opon nie jest procesem łatwym, a każdy błąd może kosztować kierowcę duże pieniądze, a nawet zdrowie. Stąd też całą operację przeprowadzamy niezwykle pieczołowicie. W pierwszej kolejności podnosimy samochód przy pomocy specjalnego podnośnika hydraulicznego. Następnie nasi pracownicy zdejmują koła pojazdu i spuszczają powietrze z opon. Wówczas dopiero mechanik może dokonać zdjęcia opony z felgi. Należy pamiętać też o usunięciu wyeksploatowanych ciężarków wyważających.

Po zdjęciu opon przechodzimy do ich oczyszczania, tak aby ocena stanu ogumienia była w 100% prawidłowa. Każde zabrudzenie z łatwością może ukryć drobne uszkodzenia, które mogą mieć duży wpływ na dalsze użytkowanie pojazdu. Nasi wulkanizatorzy zwracają szczególną uwagę na zużycie bieżnika. Jeśli ich stan pozwala na ponowne założenie, to pakujemy je do worków, które będą pełnić funkcję izolacji w okresie ich nieużytkowania. Zakładane przez nas nowe ogumienie, także przechodzi szczegółową diagnozę. Nowe opony zakładamy z odpowiednim montażem kierunkowym na felgi, aby ostatecznie je wyważyć.

Nasi specjaliści dzięki nabytemu doświadczeniu oraz przy użyciu profesjonalnych maszyn są w stanie wykonać ten cały proces nieomylnie. Przykręcanie kół odbywa się przy użyciu kluczy dynamometrycznych. Nie lekceważymy żadnego etapu wymiany opon oraz ich serwisowania. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że nasza praca wpływa bezpośrednio na bezpieczeństwo klienta, jak i jego wszystkich pasażerów.

Skontaktuj się z nami

Znajdź nas na mapie